ansamblbarvy_1100x600.jpg

12 Квітня, 2024

Народний ансамбль "Барви"

Вокальний ансамбль РБК було створено в лютому 1997 року, а у 2002 році йому було присвоєно почесне звання „народний”. У складі колективу 12 учасників. Це – спеціалісти КЗ ЦКМ, головний лікар ЦЛ, викладачі дитячих садочків, завідувач селищної бібліотеки.

dg-6.jpeg

12 Квітня, 2024

День громади 2021

Завітайте в галерею та перегляньте збірник неперевершених фото з Дня громади 2021

dg-1.jpeg

13 Квітня, 2024

Підтримайте нас у Facebook

Переглядайте, коментуйте, поширюйте, насолоджуйтесь та залучайтесь до "Центра культури і мистецтва" Згурівської селищної ради.

dg-1.jpeg

13 Липня, 2024

Благодійна акція "Тримаємо мистецький стрій"

Перегляньте фотографії з благодійної акції яка проходила в селах Згурівської громади для підтримки ЗСУ!

previous arrow
next arrow
Shadow
День партизанської слави

День партизанської слави

   Щорічно в Україні 22 вересня відзначають ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ.

   Саме цей день вважається початком підпільно-партизанського руху в нашій країні. Таке свято було засноване у 2001 році Указом Президента України з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни 1939-1945 рр.


   …Шквал крові, болю і смерті Другої світової. Він тривав кілька довгих років, одних із найдовших років в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося.
   Певна річ, що це були інші часи, інша окупація, інша війна, але наша мета тепер не стала іншою.
   Плине час, однак пам’ять про спротив та непокору ворогові у часи ДС війни житиме вічно. Важливо, що пам’ять ця єднає людей різних поколінь, адже безсмертний подвиг партизанів та підпільників назавжди буде для кожного з нас прикладом патріотизму, незламного духу та безмежної любові до рідної землі.
   Історія воєн не знає жодного прикладу, коли народний рух опору досягав такого розмаху, організованості та ефективності, адже партизанський і підпільний рух в Україні за своїм значенням і масовістю став, по суті, другим фронтом у глибокому тилу ворога.
   Український вимір Перемоги. Сьогодні українці майже кожен день шанують пам'ять мільйонів людей, які не тільки загинули в Другій світовій війні, а й зараз втрачають своє життя.
   Сьогодення історії нашої держави навчає нас особливо гостро усвідомлювати ціну свободи, миру та безпеки. Тож священним обов’язком кожного із нас є – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв зі зброєю в руках наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.Вшановуючи пам’ять минулого, ми ніколи не забуваємо про сьогодення!
   Честь і слава живим ! Слава усім Героям, які завжди ставали на захист Батьківщини! Пам'ятаємо кожного і оплакуємо усіх, хто став жертвою війн в Україні.
   Вічна пам'ять загиблим.

Ви не можете залишати коментарі.